punktFakty TVN memy w telewizji pokazują.

Fakty TVN memy i śmieszne zdjęcia przez 2,5 minuty.

Co prawda nie pokazują naszego serwisu tak, jakbyśmy tego chcieli, ale przez okrągłe 2 i pół minuty opisują, jak to fajnie jest pośmiać się trochę z polityków, którzy są przerabiani na fotokatury, czy memy. Politycy z prawej jak i z lewej strony z przyjemnością opowiadali o przeróbkach. Ogólnie nikt nie skarży się na takie przeróbki. Ba, nawet niektórzy uważają, że może to tylko pomóc im w marketingu szeptanym. Nic dziwnego, skoro nawet Fakty TVN pokazują memy, czy fotokatury.

Zobacz cały filmik: Fakty TVN i napisz, co o tym wszystkim myślisz.

W skrócie opis filmiku Fakty TVN memy

Dla przykładu Nowacka pięknie powiedziała, że nawet widziała fantastycznego mema (red: naszym zdaniem fotokaturę), gdzie jest przedstawiona jako Daenerys Targaryen czyli matka smoków… . Z kolei Janusz Piechociński powiedział – moja gębusia trochę jest podobna do Freda Flinstona i jak się dobrze spreparuje …. (2:20).

To pokazuje i cieszy nas jeszcze bardziej, gdyż wierzymy, że kiedyś będą mówić, że nie tylko memy, to czy tamto, ale także fotokatura to dopiero klasa sama w sobie. Nie wiem czemu, ale czy to zdjęcie poniżej uznalibyście za mema, czy jednak jest to fotokatura? Jak sądzicie?