punktDobry wieczór, podaję minuty na dziś

Dobry wieczór.Podaje minuty na dziś

Tytuł fotokatury to:
Dobry wieczór, podaję minuty na dziś.

Taka fotokatura zasługuje na miano jedno z najlepszych w 2015 roku. Dlaczego? Powodów jest kilka.
Po pierwsze, tego mema obejrzało naszym zdaniem od 5 do 8 miliony widzów. Nie możemy tego oczywiście sprawdzić, ale biorąc pod uwagę, że w dniu dzisiejszym (24 października 2015 roku) ten obrazek znalazł się na 785 stronach, to chyba o czymś świadczy. My znaleźliśmy ten fotomontaż na wykopie.
Po drugie, ta przeróbka jest dobrze wykonana. Nie możemy dopatrzeć się błędów. Głowa dobrze leży na karku. Kąt nachylenia współgra z położeniem ciała. Kolor skóry idealnie dopasowany jest do koloru rąk. Odbicie światła świetnie pasuje do otoczenia. Włosy dobrze wycięte, choć mogłoby być lepiej. Postać wyraźnie przyciąga uwagę. Jakość obrazka nie jest na najwyższym poziomie. Ogólna ocena serwisu fotokatury.pl na dole.

Prawdopodobna historia wykonania tej przeróbki.
Był sobie wszystkim znany Robert Lewandowski, który strzela bramki jak na zawołanie. Raz lepiej, raz gorzej, ale zawsze z charakterem. Biorąc pod uwagę, że kiedyś był piłkarzem Lecha Poznań, a teraz występuje w barwach Bayern Monachium, to chyba nie trzeba mówić, że zasługuje na miano „Legendy piłki nożnej„. Tę fotokaturę wykonał nie kto inny jak darek.bielaski. Robert Lewandowski w barwach Bayernu w meczu z VfL Wolfsburg (walka o pierwsze miejsce) strzelił wchodząc z ławki rezerwowej 5 goli w 9 minut.

Pisały o tym wyczynie niemal wszystkie media na całym świecie. W samym internecie znaleziono ponad 800.000 artykułów, wywiadów, filmików. Robi wrażenie. To wystarczyło, żeby zrobić z nim fotomontaże na najwyższym poziomie. I tak ktoś wymyślił fotokaturę, gdzie występuje Lewandowski jako prezenter totalizatora sportowego i podaje liczby. Sprytne było też to, że te liczby to po prostu minuty, w których strzelał gole.

Kto wykonał ten fotomontaż (fotokaturę), niech wystąpi.

Ten tekst będziemy pisali za każdym razem, jeśli nie będziemy wiedzieli, kto jest autorem takiej przeróbki. Jeśli Ty to zrobiłeś, dodaj tą fotokaturę u nas.  Zrób tu swoje portfolio. Jeśli masz więcej takie przeróbki, dodaj je pod własnym nickiem, nazwiskiem, instytucją czy agencją. To się opłaca. Dlaczego? Przeczytaj o nas, a się dowiesz ;)

Ocena fotomontażu wg redakcji:

  • OpisOcena
  • Wielkość głowyOcena projektu wg zespołu fotokatury.pl: 5-5
  • Położenie głowyOcena projektu wg zespołu fotokatury.pl: 5-5
  • Wycięcie głowyOcena projektu wg zespołu fotokatury.pl: 4-5
  • CieńOcena projektu wg zespołu fotokatury.pl: 5-5
  • ŚwiatłoOcena projektu wg zespołu fotokatury.pl: 5-5
  • Kolor skóryOcena projektu wg zespołu fotokatury.pl: 5-5
  • Pomysł na fotokaturęOcena projektu wg zespołu fotokatury.pl: 5-5
  • Ogólna ocena fotomontażuOcena projektu wg zespołu fotokatury.pl: 5-5
  • Ogólna ocenaOcena projektu wg zespołu fotokatury.pl: 5-5